Bakırköy İngilizce Kursu

Ekonomi dünyasında, eğitim dünyasında ve diğer sektörlerde bir adım önde olmak için İngilizceyi en iyi şekilde bilmek gerekir. İngilizceniz ileri seviyedeyse her zaman iş bulabilirsiniz. İleri seviyede İngilizceyi konuşan elemanlar her zaman tercih edilir. Bakırköy İngilizce kursu ekibimiz hizmette kaliteyi tercih ediyor.

 

Dil Sorunu Tarih Oluyor

 

Sıfırdan başlamak isteyenler, seviyesini yükseltmek isteyenler ve ileri seviyede bu dili konuşmak isteyenler özel ders programımızı inceleyebilir. Akademisyenler, doktora yapanlar, yüksek lisans yapmaya karar verenler, tercüman olmak isteyenler ve sınava hazırlananlar bizimle irtibata geçebilir. Dilini bilmediğiniz insanlarla kolay bir şekilde anlaşmak istiyorsanız İngilizceyi profesyonel bir şekilde öğrenmeniz gerekir.

 

Dünyanın kapsama alanına girmek için ileri seviyede dil eğitimi şarttır. Eğitimine yurt dışında devam etmek isteyenler için açılan İngilizce sınavlarına bizimle hazırlanabilirsiniz. Yüksek lisans kategorisinde gerçekleştirilen sınavlara da bizimle hazırlanabilirsiniz. Bakırköy İngilizce kursları konusunda karar vermeden önce bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Turizm dünyasında tercümanlık yapmak isteyenler, kariyerini yükselterek iş dünyasında başarılı olmak isteyenler bu dili en iyi şekilde öğrenmesi gerekir. Dünyanın en çok konuşulan ikinci dili İngilizceyi kısa sürede öğretiyoruz. Günlük hayatta başarılı olmak istiyorsanız artınız olmalıdır. İş dünyasında ‘ileri seviyede İngilizce bilen’ eleman her zaman için ilk tercihtir. Sizde iş dünyasında ilk tercih olmak istiyorsanız eğitim programımızı inceleyebilirsiniz.

 

Pratik Konuşma Dersleri

 

Pratik bir şekilde konuşmaya dayalı hızlandırılmış programımız, karşılıklı diyalog şeklinde gerçekleşiyor. Türkçe konuşmayan eğitmenlerimiz konuşturmaya yönelik özel bir program hazırlıyor. İlk günler zorluk çeken ve kısa sürede alışan öğrencilerimiz birkaç hafta sonra konuşmaya başlıyor.

 

Pratik dil eğitimini kısa sürede gerçekleştiren ekibimiz, en üst seviyede dil eğitimi veriyor. Deneyimli eleman kadrosu ile gerçekleştirilen eğitim programımız kısa sürede meyvesini veriyor. Akademisyenler, doktora yapanlar ve dil eğitiminde zirveye çıkmak isteyenler bizimle irtibata geçebilir. Türk-Amerikan Derneği, dil eğitiminde pratik yöntemleri tercih etmektedir.

İlginizi Çekebilir :  Tesettür Kaban

 

Eğitim Dünyası İçin Çözüm Üretiyoruz

 

Üniversitelerde, yüksek lisans programlarında ve yurt dışı eğitiminde İngilizce sınavları her zaman için engeldir. Bu engeli aşmak için bu konuda uzman olan ekiplerin tercih edilmesi gerekir. Milli Eğitim onaylı eğitim programımız sertifikalıdır. Milli Eğitim onaylı sertifikalı İngilizce kursları, ekonomi dünyasında kısa sürede iş bulmanızı sağlamaktadır. Sanat, spor, edebiyat, diplomasi ve siyaset kategorisinde dünyaya açılmak için seviyenizi yükseltebilirsiniz.

 

Turistik otellerde çalışmak isteyenler için pratik konuşma programımız en iyi seçenektir. Konuşmanın yanı sıra yazma ve kelime bulma gibi konularda da seviyenizi yükseltiyoruz. Hikaye okuma, tercüme yapma ve paragraf okuma gibi kategorilerde kalitenizi artırmaya devam ediyoruz.

 

İş dünyasında, eğitim dünyasında ve turizm kategorisinde bir üst seviyeye çıkmak için dil eğitimi şarttır. İngilizce-Türkçe, Türkçe- İngilizce çeviri programları, kısa sürede konuşma seansları, sınav İngilizcesi ve gramer bilgisi gibi konularda pratik çözüm sunuyoruz. Online seçeneklerle kaçırdığınız dersleri tekrar izleyebilirsiniz. Öğrencilerle birebir diyaloğa giren eğitmenlerimiz bu dili kısa sürede öğrenmenizi sağlıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.