Bilmak Otel kapı kilit sistemleri

Otel kapı kilit sistemleri  ile, otellerde konaklayan misafirlerin odayı kullanma tarih aralığı yazılımdan ayarlanabilir; böylelikle odaların güvenli kullanımı sağlanmış olur. Belirtilen süre sonunda kartın kullanımı pasifleşmiş olur ve böylece misafirlerin sadece kiraladıkları süre boyunca odayı kullanmaları sağlanır. Otel misafirlerinin farklı konsept, konaklama türü ve aktivitelerden bütçelerine ve isteklerine uygun fayda sağlayabilmeleri Otel kapı kilit sistemleri ile kolaylaşacaktır. Bu sayede otel misafirleri kartlarına bütçeleri dahilinde para yükleyerek, otel içersinde para ve kredi kartı ile ödemelerden kurtaracaktır. Kartın aktiviteler sırasında otel içinde kaybolması durumunda, hızlıca iptal edilir ve yeni tanımlanan kart misafire teslim edilebilir.

 

Otel kapı kilit sistemleri sayesinde otel misafirleri kodlanmış kendilerine özgü kartı yuvaya yerleştirdiğinde, su tesisatı, havalandırma, alarm ve elektrik aktif hale gelecektir. Misafirlerin elektrik ve suyu kapatmayı unutmaları halinde kartın yuvadan çekilmesiyle enerji harcayan tüm cihazların kapanması sağlanacaktır. Kartların kaybolması, tahriş edilmesi ve çalınması durumunda otel görevlileri tarafından yazılım üzerinden kart kullanımı iptal edilir ve kart üzerinde tanımlı bilgiler başka bir karta kolaylıkla aktarılabilir.

 

Otel kapı kilit sistemlerinin uzun süre standart geçişlerde kullanımını sağlamak için, testleri yapılmıştır. Tuzlu su içerisinde standartlara tanımlı şekilde testleri yapıldığından, renginin dayanıklı olması ve elektroliz kaplaması konusunda emin olunmuştur. Otel kapı kilit sistemleri, klasik kapı kilitleri ile kolayca değiştirilebilir; kartlı kilitlere dönüşüm kolaylıkla olabilmektedir.

İlginizi Çekebilir :  En iyi cilt bakımı sırları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.