Gulet kiralamak ne kadara mal olur?

Norden Yachting geniş bir fiyat yelpazesi sunar, böylece bütçesi ne olursa olsun herkes denizde bir gün geçirebilir. Menorca’dan Yunan Adaları’na, hiç kimse eğlencenin dışında kalmasın diye her fiyata yatlar sunuyoruz. Günde sadece 4.000 ruble’den bir motor yat kiralayabilirsiniz! Hayalinizdeki yeri bulun ve web sitemizdeki geniş yelpazemize göz atın.

Tatildeyken neden Gulet kiralamalı?

Gulet Kiralama ile aileniz ve arkadaşlarınızla bir tekne turu yapmak istiyorsanız, seyahat ihtiyaçlarınızı karşılamak için motor yat kiralamak en iyi seçenektir. Tekne çok pratik ve gezinmesi kolay, karadan ulaşılması zor yerlere ulaşmak için mükemmel. İster bir haftalık ister güneşte bir günlük maceralı bir yolculuk planlıyor olun, bir motor yat doğada muhteşem bir gün için sonsuz olanaklar sunar.

Su sporlarını seviyorsanız sürat teknesi de hızı ve manevra kabiliyeti sayesinde bu sporu yapmak için ideal bir seçenek. Norden Yachting’deki birçok motoryat sahibi, su kayağı ve su kayağı gibi sporlar ve hatta şnorkelle yüzme gibi daha basit sporlar için de ekipman sağlıyor. Tercihiniz ne olursa olsun, Click & Boat eğlencesi garanti!

Gulet kiralamak için lisansa ihtiyacım var mı?

Yatı kiraladığınız ülkeye ve motor gücüne bağlı olarak bir motor yat işletmek için özel bir lisans gerekebilir. Seviyenize, tecrübenize ve becerilerinize göre kaptanlı veya kaptansız motoryat kiralayabilirsiniz. Bir motorlu tekne işletmek için kalifiye değilseniz, endişelenmeyin, çünkü Norden Yachting ile bir kaptanın ek hizmetini alabilir ve seyahatinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Norden Yachting ile yat kiraladığınızda, sonsuz sayıda seçenek arasından tercihlerinize uygun olanı seçebilir, unutulmaz bir su deneyimi yaşayabilirsiniz.

Motoryat, tekne sahibinin durumuna göre saatlik, tüm gün, hatta birkaç günlüğüne kiralanabilir. Norden Yachting, dünya çapında 50’den fazla ülkede çeşitli yat seçenekleri sunmaktadır. Gemiye mi geliyorsun?

İlginizi Çekebilir :  Hazır Ofis Kullanmanın Yararları Nelerdir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.