Edirne Royal Halı – SER HALI

Edirne Royal Halı

Edirne Royal Halı Ser Halı Mağazalarında. Royal Halı bir çoğumuzun bildiği gibi Türkiye’nin önde gelen halı markalarından biridir. Royal Halı’nın geniş tasarım ve desen seçenekleri ile her tarzdaki eve uygun halıları mutlaka bulabilirsiniz. Üstelik halılarınız zarar gördüğünde hiçbir ücret ödemeden yeni bir halı ile değiştirebildiğinizi biliyor muydunuz?

Edirne Royal Halı ile Halılarınız Sigortalı

Royal halının Sigorthalı uygulaması sayesinde almış olduğunu halılarınız yanarsa, sökülme oluşursa, su baskınında zarar görürse, çalınırsa, çıkmaz lekeler halı üzerine yerleşirse, herhangi bir sebepler yırtılırsa ve sigara yüzünden delinirse veya zarar görürse halılarınızı yine de değiştirebilir yenisini ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz. Tabi ki güvenilir firmalar ile çalışmak sizin yararınıza olacaktır. Halı almak sizin için çile olmaktan çıkıp zevk haline gelebileceği bir doğru adrestesiniz.

Royal Halı’nın Özellikleri

Edirne de hizmet veren Ser Halı Pierre Cardin Halı mağazalarında Royal Halı bulabilir ve rahatlığınızı iki katına çıkarabilirsiniz. Edirne Royal Halı denince akla gelen ser halı da alınan Royal halılar, kaymaz tabana sahiptir. Ev içerisinde sağa sola kaymış veya üzerine basarken biranda altınızdan kayan bir halı değildir. Özel tasarımı sayesinde halı ile yer arasında ilişki güçlendirilerek halının yere yapışması sağlanmıştır. Bu kaymaz tabanlı halılar, özellikle çocuk odası, mutfak veya banyolar da güvenle kullanabilirsiniz. Kayıp düşmeyin Edirne Royal Halı ile ayakta kalın.

Edirne Royal Halı Çeşitleri

Edirne Royal Halı ile çok fazla halı çeşidine ve serisine bakabilirsiniz. Genel olarak mağaza içerisindeki Royal Hali serileri şöyledir; Sultanlara layık Altunizade Serisi, Farklılık sevenler için Beykoz serisi, Modernliği sevenler içi Borneo Serisi, Tarihin gizeminden hoşlananlar için Çınar Serisi, Desen sevenler için Diyez Serisi, Modernlik ve şıklık severler için Lootus Serisi, Desen ve şıklık severler için Galata Serisi ve daha niceleri. Her birini Edirne Royal Halı satışı yapan Ser Halı mağazalarında bulabilir ve evinize şenlik götürebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :  Tesettür

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.