Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Bölümü Memur Atamaları

Merhabalar, bugün sizlere önlisans biyomedikal cihaz teknolojisi bölümü hakkında bilgiler vermeye çalışacağım. Önlisans biyomedikal cihaz teknolojisi bölümünden memur alımları yapılıyor mu, yapılıyorsa biyomedikal cihaz teknolojisi bölümü memur atama puanları kaçla kapatıyor sorularını cevaplandırmaya çalışacağım.

 

 

 

 

Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Bölümü Memur Alımları

 

Bilindiği üzere sağlık sektörü için memur alımları sürekli ve düzenli olarak yapılmaktadır. Hatta genel memur alımları açısından en şanslı kısmın sağlıkla ilgili bölüm mezunları olduğunu söylemek mümkün. Her ne kadar diğer sağlık bölümleri kadar olmasa da biyomedikal cihaz teknolojisi bölümünden memur alımları da yapılmaktadır. Biyomedikal cihaz teknolojisi bölümünün memur atamalarındaki KPSS nitelik kodu 3035 olup, memur kadroları tekniker unvanıyla açılmaktadır.

 

 

Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Bölümünden Memur Alan Kurumlar Nelerdir?

 

KPSS atamalarındaki biyomedikal cihaz teknolojisi bölümünden memur alımları genel itibariyle sağlık bakanlığı ve bağlı/ilgili kuruluşlar tarafından yapılmaktadır.

 

 

 

Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Bölümü Memur Alımları Ne Kadar?

 

2014 KPSS atamaları döneminde biyomedikal cihaz teknolojisi bölümü memur atamaları kapsamında toplam 30 civarı kadro açılmışken, 2016 KPSS memur atamaları döneminde ise şu ana kadar ki atamalarda toplam 30 civarı memur alımı gerçekleşmiştir.

 

 

Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Bölümü Atama Puanları

 

2014 KPSS atamalarında biyomedikal cihaz teknolojisi bölümü atama puanları 82 puan seviyelerini görmüştür. 2016 KPSS atamalarında ise biyomedikal cihaz teknolojisi bölümü memur atama puanları yine 82 puan seviyelerinde kapatmıştır.

İlginizi Çekebilir :  Matematik Bölümü Memur Alımları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.