Dijital Ajans

 

Dijital ajans arama kısımları, e ticaret ile web sitesi tasarlanması gibi birden fazla alanda hizmet sağlayabilen bir iş ortağıdır. Dijital ajanslar düşündüğünüzden çok daha yaygın olan alanda işlerini yürütmektedir. İşletmenizde ister ürün pazarlansın isterse hizmet pazarlasın, dijital alanda pazarlamak için çok çeşitli yöntemler ve platformlar kullana bilinir.

 

Geleneksel olarak pazarlama yöntemlerinden gelen firmalar dijital pazarın dinamik yapısına uygunluk sağlamakta zorlanabilirler. Bundan kaynaklı olarak dijital alana yatırım yapmayı düşünen firmalar için profesyonel olan bir dijital ajans ile çalışma yürütmek doğru bir karar olacaktır.

 

Dijital ajansların çalışmış olduğu ajanslar genel olarak şunlardır;

 

l Arama Motoru Optimizasyonu (SEO): İnternet sitenizin arama kısmının üst sıralara çıkması için ve organik olarak kullanıcı çekmesi için yapılan bütün çalışmalardır.

l Web Tasarım: Firmanızın dijital dünyadaki ofisi internet sitenizdir. Kurumsal internet sitesi tasarımı, e ticaret sitesinin tasarımı, mobil uygulamasının tasarımı gibi birden fazla konuda hizmet alarak dijital dünyaya internet tasarımı ile giriş yapabilirsiniz.

l Web Yazılım: Kurumsal firmalar dijital ajanslar ile çalışarak programlar satın alır. Aynı zamanda özel internet yazılım projeler için de dijital ajanslar işin içinde olmaktadır.

l Sosyal Medya Danışmanlığı: Oluşturduğunuz markanızı sosyal medyada alanında daha görünür bir duruma getirmek ve sosyal medyada etkileşim oranını yükselterek satışlarınızı arttırmak için profesyonel olarak sosyal medya danışmanlığına gerek duyabilirsiniz.

l E- Ticaret Danışmanlığı: E ticaret internet sitesinde ve diğer dijital pazarlama alanları üzerinde ürünler ve hizmetlerinizin satışını yükseltmeye yönelik olarak danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz.

l Reklam Yönetimi: Firmanızın arama kısımları ve sosyal medya plartformunda hedeflenen kitleye ulaşması için profesyonel olan reklam yönetimine ihtiyaç duyarsınız. Bunun için de reklam konusunda dijital ajanslar size yardımcı olarak ön plana çıkartabilir. Reklam en iyi kendini gösterme ve markalaşma yöntemidir.

İlginizi Çekebilir :  ASGARİ ÜCRETİN MEMUR MAAŞINA ETKİSİ VAR MI?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.