İlksms Uygulaması Kimlere Öneriliyor

toplusms

İlksms uygulaması öğrenci velileri ve okul personeli ile kolaylıkla iletişime geçmek isteyen bütün okul idareleri tarafından kullanılabilir. İlksms uygulaması öğretmenler tarafından geliştirilen bir sitem olup Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylıdır. Türkiye’nin farklı şehirlerinde bulunan bütün okullar bu hizmetten kolaylıkla faydalanabilir. Bu hizmetten faydalanmak için İlksms’in internet sitesinde bulunan üyelik formunu doldurmak yeterlidir. Bu şekilde sisteme kayıt olduktan sonra sitem içerisinde yer alan sms paketlerinden birini seçebilirsiniz. Bu toplu sms paketlerini seçerken okulunuza kayıtlı öğrenci sayısını ve okul personelinin sayısını dikkate alabilirsiniz. İlk başlarda belirli bir miktar toplu sms paketi alıp daha sonra bu sayıyı arttırabilirsiniz. Burada tercih size kalmış. Sistem içerisinde yer alan personel ise sizlere istediğiniz zaman yardımcı olmaktadır. Aklınıza takılan bir şey olduğunda ilgili kişiler ile görüşüp sorularınıza cevaplar bulabilirsiniz. İlksms uygulaması 2009 yılında kurulup günümüze kadar gelen ve şu anda birçok okulun faydalandığı bir uygulamadır.

İlksms Uygulamasını Almak İstiyorum

İlksms uygulaması ile velilere gönderilen toplu smsler onlara kısa sürede ulaşmanın yanında doğru bilgilerin sunulmasını da sağlamaktadır. Birçok okulda öğrenci sayısı oldukça fazla olduğu için her öğrencinin genel durumu hakkında bilgilendirme yapmak oldukça zordur. Bu okul idaresinin de öğretmenlerinde işini zorlaştır. İlksms uygulaması sayesine kurulan panel içerisinde her öğrencini bilgilerinin yanı sıra velilerinin bilgileri de yer alır. Bu sayede öğrencinin bilgisine anlık olarak ulaşıp ailesine istediğiniz mesajı iletebilirsiniz. Öğrencinin devamsızlık durumu, notları, tatil günleri, toplantı zamanları gibi bilgileri öğrenci velilerine iletmeniz mümkün. İlksms başlıklı sms uygulamasını aldıktan sonra paneliniz aktif olur ve istediğiniz mesajı gönderme işlemini yapabilirsiniz. İsterseniz bu paneli öğretmenlere de açabilir, bu şekilde öğretmenlerin direkt olarak aileler ile iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :  ÖSYM başkanı Mahmut Özer son dakika açıklaması! 15 dakika kuralı kalktı, sınav ücretleri düşürüldü

Toplu sms uygulamasını öğrenci velilerine bilgi vermek için kullanabileceğiniz gibi okul personeline bilgi vermek için de kullanabilirsiniz. Okul personeline toplantı günü ve saati, okul içerisinde yapılacak etkinlikler hakkında da bilgiler sunabilirsiniz. Bu şekilde bütün personel ile de aynı anda iletişime geçmiş olursunuz. Toplu sms gönderimi için dilediğiniz zaman bilgisayardan veya cep telefonunuzdan ilksms internet sitesi üzerindeki sistem paneline giriş yapabilirsiniz. Buradan iletmek istediğiniz bilgiyi girip kimlere toplu sms göndereceğinizi seçtikten sonra mesajı onaylayarak gönderebilirsiniz. İlksms toplu sms hizmeti bütün operatörler için kullanılabilmektedir ve her operatör için aynı sms ücreti alınmaktadır. Sizin sistem üzerinden aldığınız toplu sms paketleri bitene kadar istediğiniz gibi mesaj göndermeye devam edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak ve müşteri temsilcilerimizle görüşmek için http://www.ilksms.com/ sitemizi ziyaret ediniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.