Rusça Tercüme

ÇEVİRİ ÇÖZÜMLERİ_RUSÇA

Rusya ve Türkiye arasındaki mevcut ticari, turizm, ülkeler arası ve şirketler arası ilişkiler bağlamında Rusça tercüme hizmeti sağlıyoruz.

Rusça Tercüme Talepleriniz…

Rusya ve Türkiye arasında gerçekleştirilen ithalat ve ihracat işlemleri esnasında makine, cihaz ve ekipmanların kullanım kılavuzları, katalogları vb. tercüme edilmektedir.  Ayrıca ISO ve TSE belgeleri, A.TR dolaşım belgesi, teknik şartname vb. teknik içeriklerin Rusça tercümesi gerçekleştirilmektedir.

Hukuki süreçler kapsamında mahkeme evrakları, sözleşmeler, vekaletname, toplantı tutanakları vb. hukuki dokümanlar tercüme edilmektedir. Rusça hukuki tercüme işlemini hukuki alanda deneyim ve bilgi sahibi tercümanlarımız aracılığıyla gerçekleştiriyoruz.  Böylelikle tercüme projelerinizde yaşanabilecek herhangi bir hatanın oluşmasının önüne geçiyoruz.

Ticari ilişkiler bağlamında gümrük evrakları, taşımacılık evrakları, sigortacılık belgeleri ve ticari faturaların Rusça ticari tercümesi gerçekleştirilmektedir. Ticari tercüme sürecinde ticari terminolojiye ve rakamlara dikkat ediyoruz.

Bilanço, poliçe, hesap ekstresi vb. içerikler için finans ve ekonomi sektörlerine hakim ve gelişmeleri yakından takip eden tercümanlarımızla Rusça finansal tercüme hizmeti veriyoruz.

Rusça Yeminli Tercüme Talepleriniz…

Rusça yeminli tercüme talepleriniz doğrultusunda kaliteli ve güvenilir hizmet sağlıyoruz. Bu doğrultuda kimlik, diploma, doğum belgesi, nüfus kayıt örneği, sicil gazetesi vb. içeriklerinizi tercüme ediyoruz.

Rusça yeminli tercüme sürecini büyük hassasiyet ve titizlilikle yürütüyoruz. Rusça yeminli tercümanlarımız aracılığıyla yazılı tercüme hizmetlerinin yanı sıra Rusça sözlü tercüme hizmeti de sağlıyoruz.

Rusça Tercüme Bürosu

Tercüme sektöründe lider bir Rusça tercüme bürosu olarak Rusça tercüme hizmeti veriyoruz. İlk günden bu yana bu yana etik değerlerimize bağlı bir tutum izliyoruz. Mevcut tutumumuzu da tüm tercüme projelerimizde uyguluyoruz.

Başarılı çalışmalarımızın sonucunu müşterilerimizin memnuniyeti oranında ölçüyoruz. Tüm dillerde olduğu gibi Rusçada da deneyim sahibi proje koordinatörlerimiz ve profesyonel tercüman ve editör kadromuzla planlamalarımızı gerçekleştiriyoruz.

İlginizi Çekebilir :  ÜNİVERSİTE MEMUR MAAŞLARI

EN15038 Hizmet Kalite Standartlarında Rusça Tercüme Hizmeti…

Tüm Rusça tercüme süreçlerini Avrupa tarafından kabul edilen tek dil standardı olan EN15038 çerçevesinde yürütüyoruz. Bu kapsamda tüm tercüme projelerini belirli bir organizasyon ve planlama içerisinde sürdürüyoruz. Böylelikle tüm tercüme projelerinizde kalite ve güvenilirliğin garantisini sağlıyoruz.

Uygun Fiyatlar Eşliğinde Profesyonel Rusça Tercüme Anlayışı…

Uygun Rusça tercüme fiyatları eşliğinde profesyonel Rusça tercüme hizmeti sağlıyoruz. Bu kapsamda Rusça tercüme fiyatlarımızı karakter sayısı üzerinden belirliyoruz. Rusça yeminli tercüme hizmetine ihtiyaç duyulan durumlarda ise sayfa sayısı üzerinden fiyat düzenlemesi gerçekleştiriyoruz.

Fiyatları belirlerken her daim müşteri bütçesini düşünüyoruz. Bunun doğrultusunda bireysel ve kurumsal müşterilerimize profesyonel Rusça tercüme hizmeti sağlıyoruz.

Tercüman kadromuzu oluştururken hem Rusçaya hem de Türkçeye anadil düzeyinde hakim olmasına dikkat ediyoruz. Ayrıca belirli bir uzmanlık alanında bilgi ve deneyim sahibi olmasına ayrıca önem veriyoruz.

Rusça tercüme hakkında detaylı bilgi için www.ceviricozumleri.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca 0553 910 31 32 veya 212 221 45 21 numaralı sabit hat aracılığıyla kurumsal müşterime temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.