TIENS BİLEKLİK

 

Vücutla temas anından itibaren bileklikteki iki hologram sayesinde kişiye güç, denge ve esneklik sağlayan bir buluştur. Tiens bileklik sayesinde pek çok kişi bu etkileri hissetmekte ve kendisini huzurlu hissetmektedir. Birçok Avrupa ülkesinde, ABD ve Türkiye de sıklıkla kullanılan tiens bileklik güç dengesi olarak da adlandırılmaktadır. Bilezikteki hologram sayesinde size denge – güç – esneklik sağlar. Vücudunuzun enerjisini düzenler ve statik hale getirir.

 

Tiens Bileklik Nasıl Çalışır?

 

Bileklik negatif iyonlarla yüklüdür. Doğada negatif iyon bulunur. Araştırmalar, insanların vücutlarında yeterli, sağlıklı ve boşta enerji kullanmaları gerektiğini ve daha temiz hava solunumu için cm3 başına en az 1500 negatif iyon yoğunluğunun mevcut olması gerektiğini ortaya koymuştur. Hava kirliliğinin artması ve elektromanyetik cihazların yaydığı zararlı ışınlar ve sinyaller nedeniyle, negatif iyonlar büyük şehirlerde yeterli değildir.

 

Tiens Bileklik Avantajları Nelerdir?

 

Bu bileklik sayesinde gün boyunca harcadığınız enerji, denge ve vücut esnekliğinizi yorulmadan maksimum seviyede kullanacaksınız. Elektronik cihazların olumsuz unsurlarından korunan açık bir bilince sahip olacaksınız. İşinizdeki konsantrasyonunuzu artırır, böylece enerjinizden daha fazla verim alırsınız.

 

Tiens bilekliğinin veya kolyenin orijinal olup olmadığını bulmanın en doğru yolu efekti test etmektir. Etkisini hissediyorsanız orijinaldir. Test etme şansınız yoksa Hologramı kontrol edin. Bilekliğin üzerine sadece Tiens bileklik hemen altında küçük biçimde yazılmalıdır. Hologramdaki B logosu belirgin ve renk değişiyor görünmelidir.

 

Kim Kullanır?

 

Güç Dengesi, tüm dünyada erkekler, kadınlar, gençler ve yaşlılar tarafından kullanılan kanıtlanmış bir teknolojidir. Denge problemleri olan ve konsantrasyonlarını artırmak isteyen, fiziksel aktivitelerde performansını artırmak isteyen herkes kullanmalıdır. Özellikle sporcular için vazgeçilmez bir yardımcıdır. Bu noktada bilekliğin faydalarını gören pek çok sporcunun kariyeri olumlu yönde değişmiştir.

İlginizi Çekebilir :  Toefl Kursu Nedir? Sınava Nasıl Çalışılır?

 

Negatif İyon Nedir?

 

Negatif iyon, doğada var olan bir elementtir. Araştırmalar, vücutlarında sağlıklı ve boşta olan enerjiyi maksimum düzeyde kullanabilmek ve daha temiz hava solumak için insanların cm3 alanında en az 1500 negatif iyon yoğunluğuna sahip olması gerektiğini ortaya koymuştur. Negatif iyonlar büyük şehirlerde ne yazık ki mevcut değildir. İşte bu noktada Tiens bileklik devreye girmekte ve eksikliği hissedilen negatif iyon noktasında bireye tamamlayıcı olmaktadır. Bu sayede fevkalade huzurlu ve mental sağlığı yüksek bireyler olacaklardır.

 

Doğada negatif iyon yoğunluğuna baktığımızda:

 

l Şelalenin eteklerinde: 50.000 (-) iyon cm3

l Dağlarda: 8.000 (-) iyon cm3

l Deniz kıyısında: 4.000 (-) iyon cm3

l Ormanlarda: 3.000 (-) iyon cm3

l Şehir Dışı: 1.200 (-) iyon cm3

l Şehirde: 200 (-) iyon cm3

l Konutlarda: 20 (-) iyon cm3

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.