Sosyal Çalışmacı (Sosyal Hizmet) KPSS 2020/5 Atama Taban Puanları

KPSS aracılığıyla memur olmak isteyen adaylar sınava girerler ve puan alırlar. Aldıkları puanlar ile ya açıktan atamalara başvuru yapabilirler ya da merkezi atamalar ile atanma şansı elde ederler. MEB, Sağlık Bakanlığı ve bu tip birkaç kurum daha genellikle merkezi atama yöntemini kullanmaktadırlar. 2020/5 ataması bir sağlık bakanlığı atamasıdır ve biz adaylara sonraki atamalarda fikir vermesi maksadıyla bu atamalarda yerleşen adayların atama taban puanlarını listeliyoruz. Bu yazımızda sosyal çalışmacı 2020/5 KPSS atama taban puanları listesine ulaşabileceksiniz.

KPSS 2020/5 SOSYAL ÇALIŞMACI ATAMA TABAN PUANLARI

Sosyal çalışmacı mesleğine 2020/5 atamalarında yerleşen adaylar için en düşük puan ile yerleşen aday İstanbul iline 84,150 puan ile yerleşmiştir. Yine 2020/5 atamalarında sosyal çalışmacı mesleğine atanan en büyük puanlı aday 88,654 puan ile Adana iline yerleşmiştir.

Sosyal çalışmacı için 2020/5 KPSS sağlık bakanlığı atamalarında 100 kontenjan bulunuyordu.

Sağlık bakanlığı sosyal çalışmacı KPSS 2020/5 atama taban puanları listesine ait görsel aşağıdadır.

Memur olmak ve bu sürece dair her şey hakkında fikir almak için forum sayfalarımızı ziyaret ederek deneyimli yöneticilerimizden bilgi alabilirsiniz. Forum sayfalarımıza erişmek için:

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

* Yazımız içinde yer alan sosyal çalışmacı 2020/5 atama taban puanları ve bilgiler ÖSYM’nin resmi sitesindeki bilgilerden derlenmiş ve hazırlanmıştır. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM duyuru yapacaktır ve bu değişiklikleri gözden kaçırmamanız için ÖSYM’nin resmi kaynaklarını takip etmenizi tavsiye ederiz.

Kaynak

İlginizi Çekebilir :  YGS – LYS Puanı Hesaplama

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.