Campusonline’da Islak İmzalı ve Üniversite Onaylı Online Eğitimler Sizi Bekliyor!

online eğitim

İnternetin gelişmesi ile birlikte pek çok olanak gelişti ve istediğimiz bilgilere hızlıca ulaşabilir hale geldik. Bunun yanı sıra özellikle eğitim alanında da büyük imkanlara kavuştuk. İnternetin hızlı gelişimi ile birlikte eğitim daha esnek zamanlarda ve yerlerde, daha zengin materyaller ile verilebilir bir hale geldi. Bunu sağlayan da “online eğitim” yani çevrimiçi eğitimin gelişimi oldu.

Bugün dünyada 2 milyara yakın insan online eğitim kaynaklarına erişebiliyor ve dilerse bireysel veya kolektif öğrenme sağlayabiliyor. Bugün yurt dışındaki büyük üniversite ve kurumlardan tutun da Türkiye’deki üniversitelere kadar pek çok online eğitim kaynağı 7’en 77’ye herkesin erişimine açık durumda.

Türkiye’deki üniversitelerden konu açılmışken, Türkiye’nin üniversite onaylı ve ıslak imzalı sertifika sağlayan online eğitim platformu Campus Online ile tanışabilirsiniz. Campusonline.com’un hakkımızda sayfasında şu ibareler yer alıyor:

CampusOnline.com un tek marka sahibi olan E-Kampüs A.Ş. Türkiye’deki 30’dan fazla üniversite ile yaptığı resmi protokol kapsamında bu üniversitelerin sertifikalı online eğitimlerini tek çatı altında toplayan ilk ve tek kuruluştur.”

30’dan fazla üniversite, 150’den fazla online eğitim ile satış pazarlamadan, sağlığa, hukuktan sanata, kişisel gelişimden finans eğitimlerine varana kadar pek çok kategoride online eğitimler sizi bekliyor. Platformda yer alan ve tamamiyle ÜCRETSİZ olan Libre Office, Pardus eğitimleri de çok yakında aktif olacak. Bununla birlikte zorunlu İSG eğitimleri de online olarak yer almaktadır

İlgi alanınıza veya kariyerinizi geliştirmek istediğiniz kategoriye göre online eğitimleri inceleyebilir, demoları izleyebilir ve beğenirseniz satın alabilirsiniz. Bununla birlikte eğitimleri cepten, web’den ve tabletten izleyebilirsiniz.

Eğitimleri dilediğiniz yerden, sadece internet erişimi olan bir cihazdan istediğiniz zaman izleyebiliyor ve eğitim içeriğine göre eğer bir sınav geçmeniz gerekiyorsa online sınava girip(yani fiziksel ortamda sınav yok!) sınavı geçtikten sonra ıslak imzalı ve üniversite onaylı sertifikayı adresinize kargo ile alabiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir :  Özel okul teşvik ek yerleştirme tarihi ne zaman? 2017 MEB ek yerleştirme takvimi

Campus Online’ı ziyaret etmek için hemen tıklayın!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.