Yeminli tercüme taleplerinizde kurumsal çözümler

Yeminli tercüme taleplerinizde kurumsal çözümler, yeminli tercüme, günümüzde resmi işlemler için tercih edilen tercüme türlerinden birisidir. Haliyle resmi işlemler kişilerin ve kurumların hayatlarında büyük rol oynar. Bu noktada yeminli tercüme işleminin müşteriler için önemi kritiktir.

Yeminli Tercüme Taleplerinizde Kurumsal Çözümler…

Kişilerin ve kurumların resmi işlemlerinde önem derecesi yüksek yeminli tercüme hizmeti için, Çeviri Çözümleri aracılığıyla kurumsal çözümler üretilmektedir. Tüm yeminli tercüme süreçleriniz deneyim ve bilgi sahibi ekibimizle profesyonel bir şekilde yürütülmektedir.

Teklif Sürecimizi Nasıl Yürütüyoruz?

Çeviri Çözümleri, müşterilerinin yeminli tercüme ihtiyaçlarında teklif sürecini belirli bir çalışma içerisinde yürütmektedir. Teklif süreci satış sorumlusu tarafından yönetilmektedir. Buna göre metnin dili, talep edilen dil, metin türü, teslimat süresi değerlendirilerek müşteriye teklif sunulmaktadır.

Yeminli tercüme taleplerinde, yeminli tercüman kaşe ve imzasının yasal sorumluluk taşımasından kaynaklı olarak fiyatlarda birtakım değişikler gözlemlenebilmektedir. Aynı zamanda söz konusu belgenin noter onayına tabi olup olmadığı üzerinden de değerlendirilme gerçekleştirilmektedir. Buna göre süreç değerlendirilerek süre ve fiyat teklifi verilmektedir.

Yeminli Tercüme Sürecimizi Nasıl Yürütüyoruz?

Yeminli tercüme işlemi, talep edilen belgeler için görevlendirilen yeminli tercüman tarafından gerçekleştirilmektedir. Müşteri talep ve beklentileri dikkate alınarak terminolojik olarak tutarlı ve doğru; dilbilgisel olarak düzgün ve akıcı bir tercüme gerçekleştirilmektedir. Tercüme işleminin akabinde editör tarafından kontrolü sağlanmaktadır. Akabinde yeminli tercüman tarafından kaşelenmekte ve imzalanmaktadır. Noter tasdiki gerekmesi halinde noter onayına uygun bir şekilde hazırlanarak tarafınıza sağlanmaktadır.

Hangi İşlemleriniz İçin Yeminli Tercüme Hizmeti Sağlıyoruz?

Yeminli tercüme hizmeti gerektiren birçok resmi işleminizde yeminli tercüme hizmeti veriyoruz. Şirket kuruluş işlemleri, noter işlemleri, tapu ve nikah işlemleri vb. işlemlerde yeminli tercüme gerçekleştiriyoruz. Ayrıca yurtdışı eğitim başvuruları, gümrük, nakliye ve taşımacılık işlemleri, ihale süreçleri için yeminli tercüme hizmeti sunuyoruz. Vize, vatandaşlık, çalışma ve ikamet izni başvurularınızda bilgi ve deneyim sahibi ekibimizle sizleri yeminli tercüme hizmetiyle buluşturuyoruz. Bankacılık işlemleriniz, hastane işlemleriniz, kısacası resmi kurumlarda gerçekleştirdiğiniz tüm işlemlerinizde Çeviri Çözümleri olarak hizmetimizle hazır bulunuyoruz.

İlginizi Çekebilir :  Bakırköy İngilizce Kursu

Hangi Belgelerin Yeminli Tercümesini Gerçekleştiriyoruz?

Çeviri Çözümleri olarak bireysel ve kurumsal müşterilerimiz tarafından talep edilen birçok belgenin yeminli tercümesini gerçekleştiriyoruz.

Pasaport, diploma, vekaletname, SGK hizmet dökümü, kurumlar vergisi beyannamesi, nüfus kayıt örneği, vergi levhası vb. evrakları tercüme ediyoruz. Aynı zamanda tıbbi rapor, ameliyat raporu, sözleşme, mahkeme kararları, ticaret sicil gazetesi, imza sirküleri vb. belgeyi yeminli tercüme ediyoruz.

Kalite, Güvenilirlik ve Hız Bir Arada Hizmet

Yeminli tercüme taleplerinizde kalite, güvenilirlik ve hız bir arada hizmet veriyoruz. Böylelikle müşterilerimizin memnuniyet düzeyini her daim üstlerde tutuyoruz. Müşteri talep, beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda gün geçtikçe hizmetlerimizi yeniliyor, geliştiriyor ve iyileştiriyoruz.

Alanında Uzman Tercüman Kadrosuyla Profesyonel Hizmet…

Tercümanlarımızı her biri belirli bir alana sahip ve sahip oldukları alanda uzman kişilerden seçiyoruz. Hukuki, tıbbi, akademik, teknik vb. birçok alanda hizmet sunuyoruz. Alanında uzman tercümanlarımızla ilgili alanlarda doğru ve güvenilir yeminli tercüme hizmetini müşterilerimize sunuyoruz.

Yeminli Tercüme Taleplerinizde Kurumsal Çözümler Sizlerle…

Çeviri Çözümleri ile yemini tercüme taleplerinizde kurumsal çözümler sizlerle buluşmaktadır. Yılların tecrübesi ve bilgi birikimiyle profesyonel yeminli tercüme hizmeti müşterilere sunulmaktadır.

Yeminli tercüme hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için https://ceviricozumleri.com/ web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda 0553 910 31 32 veya 0212 221 45 21 numaralı hatlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.