Yükselen Burç Hesaplama

yükselen burç hesaplama

Nuray Sayarı Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burç hesaplama, astroloji uzmanları tarafından büyük bir profesyonellik ile gerçekleştirilen önemli bir işlemdir. Doğum tarihiniz ve doğum saatiniz kullanılarak yapılan yükselen burç hesaplama işleminin en iyi yolu uzmanlardan randevu alarak onlara danışmak veya yükselen burç tablosunu kullanmaktır. Nuray Sayarı da Yükselen burç hesaplama uzmanlarından bir tanesidir. İnternette büyük bir alt yapısı bulunan web sitesi sayfaları ile de hizmet vermeye devam etmektedir.

Nuray Sayarı İnstagram Hesabı: https://www.instagram.com/nuraysayarii/?hl=tr

Nuray Sayarı Yükselen Burç Hesaplama Yöntemlerine göre doğduğunuz saatte ayın ve güneşin evrendeki konumu karakteriniz ve gündelik hayatınızdaki tavırlarınız için çok önemli ve belirleyicidir. Örneğin gündüz saat altıda doğduysanız güneşin henüz yeni çıkmaya başlayan konumu sizin karakterinizin de yavaş yavaş büyüyen gizemli fakat yüksek potansiyelli biri olmasını sağlayabilir. Bütün bu potansiyelinize rağmen yine de ancak ve ancak yarınız kadar gündelik hayatta kendini gösterebilen bir kişi olmanıza neden olacaktır sabah saat altıda dünyaya gelmek. İşte gündelik hayatımızdaki davranışlarımızın güneşin konumu tarafından etkilenmesi bu şekilde olmaktadır.

Yükselen Burç Özellikleri

Yükselen burç özellikleri, burcunuz ve yükselen burcunuz ile birleştiğinde temel etkisini gösteren karakter özellikleriniz olarak tanımlanabilir. Yükselen burç özelliklerinizin ani ve gündelik durumlara karşılık verdiğiniz tepkilerde kendini gösterebilir. Yükselen burcunuz mutlaka bilmeniz gereken ve eğer ayrıntılı olarak bilirseniz üzerinde hakimiyet kurabileceğiniz bir burç çeşidinizdir çünkü yükselen burcunuz değişmeyen karakter özellikleriniz kadar katı ve kesin değildir, günlük hayattaki değişimlerinizi yansıtır ve eğer onların farkında olursanız rahatça üzerlerinde hakimiyet kurarak onları değiştirebilirsiniz. Yükselen burç özelliklerinizi öğrenmek bu ve bu gibi bakımlardan oldukça önemlidir. Yükselen burcunuzu uzmanlardan da randevu alarak öğrenebilir, ayrıntılı yorumunu alabilirsiniz.

Ay Burcu Hesaplama

Aynı yükselen burç hesaplama gibi, ay burcu hesaplama da doğduğunuz tarih üzerinde şekillenmektedir. Doğduğunuz tarih ve saat içerisinde ayın nasıl bir konumda olduğu, doğduğunuz tarih ve saat içerisinde ayın nasıl bir şeklinin olduğu, karakteriniz üzerinde çok büyük bir oranda etki göstermektedir. Ayın dolunay olduğu bir dönemde ve saatte dünyaya gelmişseniz eğer, karakteriniz sert, maskülen ve gizemli olmaktadır. Eğer ayın yarım ay olduğu bir dönemde dünyaya gelirseniz karakteriniz daha ılımlı, uzlaşmacı, feminen ve dişi olmaktadır. Ayın şekli ve hareketleri karakterinizi ve genel karakter özelliklerinizi net bir şekilde değiştirmektedir. Ay burcu hesaplama yapmak için saat ve gün olarak hangi zamanda doğduğunuzu ayrıntılı olarak bildirmeniz gerekmektedir. Ay burcu hesaplama her astroloğun yapabileceği bir hesaplama biçimi değildir. Ay burcu hesaplama yalnızca uzman astrologlar tarafından yapılabilmektedir. Bunun için de belli eğitimler alan astrologlar, ayın dönemler içerisindeki hareketleri konusunda uzman olmaktadırlar. Ayın hareketleri için çalışmalar yaparken, uzun ve sırlarla dolu hikayelerle karşılaşan uzman astrologlar, size de yeterinde bilgi verebilecek kabiliyete erişmektedirler.

İlginizi Çekebilir :  Zabıt Katibi Alımı Sonuçları

Alçalan Burç Hesaplama İçin: https://www.stil-vagonu.com/yukselen-burc-hesaplama-yurtdisi/

Yükselen Burç Hesaplama Rezzan Kiraz İçin: http://ozgurlukicin.com/burc-yorumlari/yukselen-burc-hesaplama/

 

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.