Evony Maske ile İdeal Maske Çözümüne Kavuşabilirsiniz

maske

Eskilerin bir bildiği varmış dedirtircesine kendini yenileyen tarihin amatör maskeleri, bugünün koşullarında profesyonel maskeler olarak ortaya çıkıyor. Yalnızca hava kirliliği, toz, kir gibi etkenlerden ziyade; son yılların en büyük tehlikesine dönüşen virüslerden de korunmak adına tercih ediliyor. Bundan ötürü her yönüyle ideal özelliklere sahip olabilmesi gerekiyor. Gerek bireysel korunma gerekse topluma saygı çerçevesinde yaygın olarak kullanımına devam edilen maskelerin öncelikli olarak güvenli, konforlu, sağlıklı ve bütçe dostu olmalı. Bir maskeden beklenen özelliklerin tamamına sahip olan Evony maske, bu nedenle birçok kullanıcı tarafından özellikle tercih edilen maske çözümleri arasında geliyor.

Üstün Teknolojisi Sayesinde Güvenli Özgürlüğün Keyfine Varabilirsiniz

Evony maske, dünyanın 5. büyük hijyenik ped üreticisi olan ve hijyen ürünleri kullanıcılarından tam not alan Hayat Kimya tarafından üretiliyor. Tek kullanımlık cerrahi maske çeşitleri arasında geliyor. TSE standartlarına göre, CE sertifikalı olarak üretiliyor. Bu anlamda Türkiye’nin TSE, TSE Tip2R, ISO 13485 ve EN 14683 üretim belgelerine birlikte sahip olabilen ilk ve tek maske çözümü olabilmenin haklı gururunu yaşıyor. Çünkü %99’a kadar virüs ve bakteri filtrasyonu sağlayabilen güvenli yapısıyla güvende olmanızı sağlıyor.

Özel Dokusu İle Hem Sağlıklı Hem Konforlu Olabilmenizi Sağlıyor

Evony, meltblown filtreli maskeler grubunda yer alır ve yumuşak Spunbond kumaşından üretiliyor. 3 katmanlı özel tasarımı ile üstün koruma sağlıyor. Özel filtre katmanı ile virüslerin solunum yoluyla içeri girmesini önlüyor. Klor, latex, naylon, paraben içermez ve alerji yapmıyor. Pamuksu iç ve dış yüzeyi sayesinde maskenizin varlığını unutmanızı, hafif ve yumuşacık hissetmenizi sağlıyor. Cilde dost dokusuyla sağlık sunan kumaşı kadar pamuksu kulaklıkları ve burun kıvrımlarına tam uyumlu elastik burun teli ile de beğeni kazanıyor. Böylelikle üstün koruma ve konfor duygusunu bir arada yaşayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :  Tmgd Mühendislik Firması Ne İş Yapar?

Herkese göre bir Evony Maske!

Evony maske; farklı kullanıcı beklentileri, yaş aralıkları ve bütçe grupları göz önünde bulundurarak üretiliyor. Yetişkinler ve çocuklar için üretilen maske çözümleri, ayrı seriler halinde sunuluyor. Böylelikle kendiniz ve çocuklarınız için düşündüğünüz ideal maske çözümüne bir arada erişebilirsiniz. Maske kullanımından hoşlanmayan ve daha fazla ferahlık isteyen kullanıcılar için üretilen mentollü ve standart Evony’ler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Üstelik zengin Evony paket alternatifleri sayesinde dilerseniz az, dilerseniz fazla miktarda alım gerçekleştirebilirsiniz. Haliyle zengin Evony maske fiyat yelpazesi arasından bütçenize uygun çözüme de çabucak erişebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.